پذیرایی با پرسنل مجرب در بهترین سالن عقد

09 - پذیرایی با پرسنل مجرب در بهترین سالن عقد

از آنجایی که به طور معمول مراسم عقد و ازدواج تا پاسی از شب طول خواهد کشید، سرو نوشیدنی ها، خوراکی ها و شام توسط مجموعه انجام خواهد شد. بنابراین یکی از نکاتی که به هنگام رزرو سالن می بایست مورد بررسی قرار دهید، مجرب بودن کادر مجموعه و طبخ صحیح غذا می باشد. همچنین منوهای غذایی مجموعه را بررسی کنید و بهترین ترکیب ممکن را انتخاب کنید. در صورتی که پرسنل حاضر در مجموعه کاملا حرفه ای و مجرب باشند، می توانند یک شب رویایی را برای مهمانان و عروس و داماد رقم بزنند.

عروس و داماد بعد از مشاهده فرم و منو غذاها، می توانند نوشیدنی ها، شیرینی ها و سایر موارد خوراکی را انتخاب کنند تا در طول مراسم از مهمانان پذیرایی درخور عمل بیاید. برخی از مراسم ها ممکن است در طول روز انجام شود، در نتیجه پذیرایی نهار نیز از مهمانان باید صورت بگیرد. منوهای مجموعه سالن عقد نشان به صورت زیر است:

سالن عقد همراه ناهار و شام

مجموعه دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، با دارا بودن سالن های عقد VIP در شرق تهران و نیروی هوایی، آماده برگزاری مجالس عقد و عروسی می باشد. این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و شیک ترین سالن ها در شرق تهران واقع است. جهت مشاوره و رزرو وقت مجالس، می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس زیر مراجعه کنید:

90 80x80 - پذیرایی با پرسنل مجرب در بهترین سالن عقدتلفن های تماس: ۷۷۹۸۵۳۰۸|۷۷۱۶۹۵۵۲ 

8 80x80 - پذیرایی با پرسنل مجرب در بهترین سالن عقدآدرس جهت مراجعه حضوری:

تهران،٣٠متری نیروی هوایی پایین تر از میدان امامت نبش خ هشتم نیروی هوایی طبقه فوقانی بانک آینده پلاک ١٨٤