آتلیه عکاسی و فیلم برداری

10 - آتلیه عکاسی و فیلم برداری

مراسم عقد و عروسی به قدری برای زوجین مهم و پر اهمیت است که گرفتن فیلم و عکس از آن به یک جز جدا ناپذیر این گونه مراسم ها تبدیل شده است. در حالت کلی اکثر توجه فیلم بردار و عکاس بر روی عروس و داماد می باشد و از تک تک لحظه پیوند آنها فیلم و عکس گرفته می شود. شخصی که برای فیلم برداری در مجموعه حضور دارد باید کاملا حرفه ای باشد تا فیلم عروسی از بهترین کیفیت ممکن برخوردار باشد و شامل تمامی صحنه های مهم و با ارزش شود.

عکاس حاضر نیز باید بتواند در مهم ترین لحظه ها بهترین عکس ها را بگیرد و قاب هایی را انتخاب کند که جذابیت عکس را دو چندان کند. گرفتن عکس های شکار لحظه ها می تواند نشان دهنده مهارت عکاس باشد زیرا این گونه عکس ها معمولا به صورت ناگهانی گرفته می شود و عروس و داماد انتظار گرفته شدن عکس را ندارند در نتیجه طبیعی ترین حالت صورت در این گونه عکس ها مشخص می شود. مجموعه دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، علاوه بر دارا بودن آتلیه عکاسی و فیلم برداری، از عکاسان خانم بهره می برد تا باعث موذب شدن مهمانان و عروس و داماد نشود.

مجموعه دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، با دارا بودن سالن های عقد VIP در شرق تهران و نیروی هوایی، آماده برگزاری مجالس عقد و عروسی می باشد. این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و شیک ترین سالن ها در شرق تهران واقع است. جهت مشاوره و رزرو وقت مجالس، می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس زیر مراجعه کنید:

90 80x80 - آتلیه عکاسی و فیلم برداریتلفن های تماس: ۷۷۹۸۵۳۰۸|۷۷۱۶۹۵۵۲ 

8 80x80 - آتلیه عکاسی و فیلم برداریآدرس جهت مراجعه حضوری:

تهران،٣٠متری نیروی هوایی پایین تر از میدان امامت نبش خ هشتم نیروی هوایی طبقه فوقانی بانک آینده پلاک ١٨٤