برگزاری مراسم عقد در شرق تهران

01 - برگزاری مراسم عقد در شرق تهران

مراسم عقد یکی از مرحله های ازدواج می باشد که بعد از خواستگاری رسمی و رضایت خانواده عروس صورت می گیرد. برگزاری این مراسم می تواند درون تالار صورت بگیرد و یا در دفترخانه انجام شود. در صورتی که عروس و داماد قصد داشته باشند تا این مراسم را در سالن عقد برگزار کنند، می بایست نسبت به یافتن سالن عقد مد نظر خود اقدام کنند. بعد از یافتن سالن عقد مورد نظر، می بایست مهمانان را انتخاب کرده و برای آنها دعوت نامه ارسال شود.

سالن عقد باید یک سری ویژگی های خاص داشته باشد تا بتواند عروس و داماد را مجاب به رزرو وقت کند. از این ویژگی ها می توان به چینش و دکوراسیون محیط اشاره کرد. همچنین دارا بودن سفر عقد تزئین شده، گل آرایی، شمع آرایی و… از دیگر نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. به طور معمول در مراسم عقد، تعداد مهمانان بسیار کمتر از جشن عروسی می باشد و به بزرگان فامیل محدود می شود. در نتیجه نباید انتظار پذیرش ظرفیت بالا را داشت اما با این حال برخی از سالن های عقد از تعداد مهمانان بالا نیز پشتیبانی می کنند.

مجموعه دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، با دارا بودن سالن های عقد VIP در شرق تهران و محله نیروی هوایی آماده برگزاری مجالس عقد و عروسی می باشد. این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و شیک ترین سالن ها در شرق تهران واقع است. جهت مشاوره و رزرو وقت مجالس، می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس زیر مراجعه کنید:

90 80x80 - برگزاری مراسم عقد در شرق تهرانتلفن های تماس: ۷۷۹۸۵۳۰۸|۷۷۱۶۹۵۵۲ 

8 80x80 - برگزاری مراسم عقد در شرق تهرانآدرس جهت مراجعه حضوری:

تهران،٣٠متری نیروی هوایی پایین تر از میدان امامت نبش خ هشتم نیروی هوایی طبقه فوقانی بانک آینده پلاک ١٨٤